Balva izglītībā 2012
03.10.2012

3. oktobrī Valmieras Kultūras centrā sveica apbalvojuma „Balva izglītībā 2012" ieguvējus. „Balva izglītībā 2012" ir Skolotāju dienai veltīts sarīkojums, kurā tiek pasniegtas balvas, lai pateiktos Valmieras pilsētas pašvaldības dibināto izglītības iestāžu pedagoģiskajiem darbiniekiem par nozīmīgu ieguldījumu un sasniegumiem izglītībā.

Apbalvojumam „Balva izglītībā 2012" tika izvirzīta arī vakarskolas krievu valodas skolotāja Klāra Arefjeva par augsti profesionālu, kvalitatīvu un radošu darbu un sniegto ieguldījumu Valmieras 2.vidusskolas struktūrvienības vakara (maiņu) vidusskolas Valmieras cietuma klašu darba organizācijā.