Pedagogi izglītojas
03.03.2017

Semināra pamattēma bija "Mediju pratība"- guvām priekšstatu par to, kā kritiski lasīt, izprast un analizēt masu medijos pieejamo informāciju. Cēsu pedagogi dalījās pieredzē, kā sadarbībā ar atbildīgajiem dienestiem strādāt, lai maksimāli novērstu mācību stundu kavējumus, Limbažu kolēģi iepazīstināja ar dažādām darba iespējām medijpratībā, bet mums - valmieriešiem - bija uzticēts prezentēt darbu elektroniskajā mācību vidē "Moodle". Semināra noslēgumā neformālā gaisotnē apspriedām dažādas izglītības sistēmas aktualitātes un, lai gan daudzas problēmas un izaicinājumi ir  vieni un tie paši, nonācām pie kopīga secinājuma, ka var izdarīt daudz, ja meklē dažādus veidus un pieejas skolu attīstībai. Paldies mājiniekiem - limbažniekiem - par laipno uzņemšanu un visiem kolēģiem par saturīgajām diskusijām!