Sveiciens skaistajā jubilejā!
13.01.2017

Skolotāja Valentīna- ne tikai lieliska vidusskolas skolotāja, bet arī lielisks draugs saviem klases audzināmajiem un skolniekiem. Ar smaidu skolotāja dod iedvesmu nākt uz matemātikas stundām, kuras tiek pasniegtas ar nelielu devu humora, kas liek smaidīt visu dienu neatkarīgi no tā, vai stunda bijusi dienā vai vakarā. Vienmēr ir patīkami nākt arī veikt kādus dekorēšanas darbiņus, jo skolotāja Valentīna sagaida ar smaidu, vienmēr piedāvā tēju un kādu kārumiņu. Un liekas, ka esam atnākuši ciemos pie drauga. Vienmēr gaidu piekdienu, kad būs jābrauc uz skolu, un,pat ja ir kāda ķibele, skolotāja to palīdz atrisināt. Ir, protams, reizes, kad sanāk neierasties uz stundāmi slimības  vai kāda cita iemesla dēļ, tad skolotāja nākamajā dienā pazvana un apjautājas,  vai viss kārtībā, katru reizi sasildot sirsniņu ar izrādītajām rūpēm.  Ir dažādi skolotāji, bet skolotāja Valentīna man un mums visiem  būs vienmēr visforšākā.

12.n klases vārdā – S.Spilberga