Ziemassvētku pasākums vakarskolā
21.12.2016

9.a klases audzēkņi mūs pārsteidza ar priekšnesumu "Sniegpārsliņas". Skolnieki parūpējās par attiecīgu noformējumu un horeogrāfiju, kas vainagojās ar skaļiem aplausiem. 10.n klases skolnieks Dāvis vadīja viktorīnu par Ziemassvētkiem un to vēsturi. 11.c klases skolnieces Katrīna, Laura R., Laura U.  un klases audzinātāja bija sagatavojušas dzejas lasījumu emocionālā Elīzas klavierspēles pavadījumā. 11.n klasi pārstāvēja Laura ar vairākām spēlēm, kurās iesaistījās gan skolnieki, gan skolotāji. Šis bija ļoti labs "ledlauzis", lai iekustinātu klātesošos un vakaru varētu turpināt nepiespiestā gaisotnē. Arī 12.c klases  priekšnesums iesaistīja klātesošos. Bija iespēja gribētājiem piedalīties nelielā iestudējumā; tas, manuprāt, vainagojās ar panākumiem. Noslēguma priekšnesums bija no 12.n klases. Viņus pārstāvēja skolnieces Vitas  5 gadīgā meita Šarlote ar skaistu dzejoli, kas iededza smaidu sejā ikkatram, pat visnopietnākajiem. Mūsu vakara vaditājas Laura Karīna, Laura R. un Elīza Kristiāna ( 11.c ) gan parūpējās par interesantu vakaru, gan arī priecēja ar muzikāliem pārsteigumiem un priekšnesumiem. Un, protams, visu skati ik mirkli aizķērās 12. n klases skolnieku Elvija un Sandija sarūpētās egles kuplajos zaros.

Vakara noslēgumā skolas direktors Andrejs Gluhovs teica nelielu uzrunu un kopā ar direktora vietnieci Daigu Ramatu un skolnieku pašpārvaldes vadītāju Irinu Kreičmani godalgoja labākos un aktīvākos skolas skolniekus ar diplomu un gardu piparkūkas sirdi.

Vakars tika pavadīts jaukā un patīkamā gaisotnē, gaisā virmoja prieks un sirds siltums. Priecīgus svētkus!

Katrīna Gorska, 11.c klase

Glorija, Banga