Karjeras izglītības pasākums "Iepazīsti profesijas"
21.11.2016

Iepazīsti profesiju pasauli!

8.novembrī vakarskolas 7. - 12.klašu skolēni piedalījās karjeras izglītības tematiskajā pasākumā „Iepazīsti profesijas”. Jaunieši iepazinās ar dažādām profesijām un uzzināja vērtīgas interneta adreses, kur meklēt sīkāku sev interesējošo informāciju  -  profesiju aprakstus, nepieciešamās prasmes un iemaņas, izglītības ieguves iespējas. Uzzināja par “Profesiju pasauli”, kur ne tikai  var saņemt izsmeļošu informāciju, bet arī” pielaikot” sev dažādas izvēlētās profesijas, lai varētu apzinātāk un mērķtiecīgāk pieņemt pareizos lēmums profesijas izvēlē.

Skolēni aktīvi iesaistījās arī interaktīvajā spēlē „Mīti un fakti par profesijām”.

Pasākuma nobeigumā kopīgi skatījāmies intervijas ar šobrīd populāriem jauniešiem, kas jau guvuši augstus sasniegumus  un slavu konkrētās profesionālās jomās, piemēram, viens no tiem ir basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš dalās ar savu pieredzi panākumu sasniegšanā un pastāsta, kādas rakstura īpašības viņam  ir palīdzējušas sasniegt savu  mērķi sporta jomā.

Karjeras konsultante Lolita Eklone

Glorija, Banga