Karjeras ekskursija 15.11.
21.11.2016

Vakarskolēni karjeras ekskursijā!

Pirms Valsts svētkiem vakarskolas 9.-12.klašu skolēnu grupa devās karjeras ekskursijā. Ekskursijas mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar profesionālo jomu- uzņēmējdarbība un profesijām -medicīnas darbinieks, garīgās aprūpes speciālisti.

Šoreiz viesojāmies šokolādes ražotnē „R CHOCOLATE” Trikātā un aktīvi piedalījāmies šokolādes meistardarbnīcā. Uzzinājām daudz noderīgas informācijas gan par šokolādes gardumu ražošanas noslēpumiem, gan par uzņēmējdarbību. Jaunieši ar prieku radoši darbojās šokolādes meistardarbnīcā un pašu izveidotos šokolādes kārumus  varēja, glīti iesaiņotus,  paņemt līdzi cienastam draugiem un mājiniekiem.

Pēc saldās šokolādes baudīšanas devāmies uz CSIA „Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” ar mērķi iepazīties ar medicīnas darbinieku  un garīgās aprūpes speciālistu profesijām- psihologs, psihiatrs, psihoterapeits. Ekskursiju saturīgu veidoja gides Baibas atraktīvais stāstījums par slimnīcu kopumā, tās vēsturi un daudzveidīgām profesijām.

Skolēni piedalījās arī interaktīvā spēlē par nepieciešamajām profesijām Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Ekskursijas noslēgumā devāmies mājup nedaudz noguruši, bet informatīvi uzlādēti.

Visu ekskursijas dalībnieku vārdā vēlos pateikt paldies arī skolas direktoram A. Gluhovam par transporta nodrošināšanu un direktora vietniecei D.Ramatai par izbraukuma pusdienu noorganizēšanu ekskursijas dalībniekiem.

Karjeras konsultante  Lolita Eklone

Glorija, Banga