Karjeras nedēļas aktivitātes 10.-14.10.
24.10.2016

Karjeras nedēļas aktivitātes!

Karjeras nedēļas „Es būšu....darba tirgū” ietvaros vakarskolā no 10.-14.oktobrim tika organizēta izstāde „Karjeras kompass”, kurā aktīvi un radoši iesaistījās visas klases un kopā ar savām audzinātājām padomājot par šo tēmu , atlasot informāciju un izveidojot tematiskos plakātus.

Paldies par piedalīšanos skolas izstādē „Karjeras kompass”  klasēm un viņu audzinātājām:

7.-9.as klases skolēniem un audzinātājai Irinai Kreičmanei

11.c klases skolēniem un audzinātājai Sanitai Zviedrānei

12.c klases skolēniem un audzinātājai Veltai Sniķerei

10.n klases izglītojamiem un audzinātājai- Oksanai Karaļčukai

11.n klases izglītojamiem un audzinātājai Daigai Ramatai

12.n klases izglītojamiem un audzinātājai Valentīnai Ustinovai

Īpašs paldies arī 7.-9.as klases skolēniem par dalību pilsētas ietvaros organizētajos pasākumos.

Vienas nedēļas ietvaros, protams, nevar pieņemt nopietnus lēmumus un iegūt atbildi uz jautājumu „Par ko man kļūt?” , tādēļ izmantojiet skolā pieejamās individuālās konsultācijas pie karjeras konsultantes otrdienās vai piektdienās. Mācību gada ietvaros notiks arī tematiskie karjeras izglītības pasākumi un tikšanās, karjeras ekskursijas uz dažādiem uzņēmumiem, sekojiet līdzi informācijai un piedalieties.

Par konsultāciju laikiem lūdzu vienoties individuāli ar karjeras konsultanti Lolitu Ekloni elektroniski rakstot e klasē vai e pastā lolita.eklone@inbox.lv

Karjeras konsultante: Lolita Eklone