Karjeras ekskursija uz NMPD Valmierā
20.02.2016

(Attēlu galerijā ir ievietotas pasākuma bildes)

Piektdien, 19. februārī vakarskolas skolēnu grupa iepazinās ar Valmieras Neatliekamās palīdzības dienesta darbu. Dakteres Sniedzes Bračkas stāstījumā un prezentācijā skolēni uzzināja ļoti plašu informāciju par personāla ikdienas darbu, noskatījās demonstrāciju par pirmās palīdzības sniegšanu cietušajam, kā arī paši varēja izmēģināt savas prasmes elpināt šoreiz tikai lelli, bet kas zina, kad šīs prasmes var noderēt dzīvē arī  sev tuvu cilvēku glābšanai.

Ekskursijas noslēgumā  aplūkojām  dienesta rīcībā esošo tehniku un tās aprīkojumu.

Viennozīmīgi, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta misija ir glābt un saglabāt cilvēku dzīves un tāpēc skolēniem ir nopietni jāpārdomā vai es to vēlos darīt profesionāli un ikdienu visa mūža garumā.

Karjeras konsultante: Lolita Eklone