Hepenings bibliotēkā!
30.01.2016

26.janvārī skolas bibliotēkā skolotāji un darbinieki tika aicināti piedalīties HEPENINGĀ
/skaidrojums : visizplatītākais darbības mākslas virziens postmodernismā - notikums, gadījums, daļēji improvizēta mākslinieciska akcija, kurā iesaista skatītājus/.

Hepeninga dalībnieki tika iepazīstināti ar jaunajām daiļliteratūras un nozaru grāmatām (138 eksemplāri par Eur 956.41). Grāmata - tā ir vērtība, kas padara bagātu lasītāju, jo šai bagātībai nebūs inflācijas, nezudīs, citi neatņems u.t.t.

Kolēģi tika iesaistīti arī dažādās darbībās ar grāmatām. Visinteresantāk uzdevumu - izmantojot grāmatu autoru vārdus, nosaukumus, anotācijas, sacerēt savu tekstu (prozu, dzeju, atziņu, huroresku u.c.) izdevās Smaidai . Ar autores atļauju, iepazīstieties arī Jūs!

Piemini Latviju!
Viegli,
Kā Imants Ziedonis,
Kā Aspazija - dzejas izlasē,
Kā Rainis - sudrabotā gaismā.
Kā ozola saknei pēc ūdens
Teic Knuts Skujenieks.
Piemini Latviju!

Radošo iedvesmu veicināja malks zāļu tējas, sveces liesmiņa un ielasīšanās kādā grāmatā...