18. novembris - Latvijas dzimšanas diena
26.11.2015

(Attēlu galerijā ir ievietotas pasākuma bildes)

Kā jau katru gadu 18. novembrī mūsu dzimtene kļūst par gadu vecāku - šogad Latvijai jau 97 gadi! Arī mēs nosvinējām, atcerējāmies un godinājām mūsu dzimteni skolas pasākumā. Ievērojām tradīciju un kopīgi pie skolas salikām svecītes, lai latvju dvēselēm silti un gaiši arī novembra tumšajos vakaros. Pasākumā izbaudījām skolas ansambļa balsis un dziedājām līdzi mūsu skaistajām dziesmām, un klausījāmies dzeju. Atcerējamies bērnību, jautros notikumus un piedzīvojumus. Kopā aizdomājāmies par mūsu dzimteni, sasildījām gaisu ar smaidiem un patriotismu. Mēs visi dziļi sirdī mīlam mūsu dzimteni un šādos pasākumos jūtam mūsu kopību. Saglabājam šo kopības sajūtu savās dvēselēs un sveicam Latviju svētkos!

Glorija, Banga