Darba iespējas Latvijā
05.02.2015

Diskusija- jauniešu Darba iespējas Valmierā un Latvijā

Sakarā ar to, ka bieži vien jauniešiem trūkst izpratnes par to, ko nozīmē darbs, trūkst zināšanu par darba tirgu, darba likumu, savām tiesībām un pienākumiem attiecībā pret darba devēju 27. janvāra pēcpusdienā vakara klašu izglītojamie tika aicināti uz diskusiju „Par jauniešu nodarbinātības iespējām Valmierā un Latvijā", tikās ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Valmieras filiāles vadītāju Agru Spurdziņu.

Vakara maiņas jaunieši saņēma arī vērtīgu informāciju kur un kā orientēties darba tirgus vakancēs interneta vidē, kā arī kā izvēlēties sev vispiemērotāko profesionālo jomu. Nodaļas vadītāja jauniešiem arī ieteica izmantot iespēju konsultēties pie karjeras konsultanta skolā un veikt pašizpēti, savu interešu, spēju, vajadzību mērķtiecīgu apzināšanu, lai savlaicīgi un mērķtiecīgi plānotu savu karjeru.

Karjeras konsultante: Lolita Eklone

Glorija, Banga