Projekts "Sev, tev, novadam"
27.01.2015

Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienība vakara (maiņu) vidusskola pieteicās uz Valmieras novada fonda izsludināto rudens projektu konkursu „Sev, tev, novadam" un ieguva finansējumu savam projektam „Skola - mūsu radošās mājas". Šī projekta ietvaros ar fonda ziedotāju finansiālu atbalstu tiek plānots realizēt 3 nodarbību ciklu, liekot uzsvaru uz pedagoģiskās korekcijas klasēm. Šajās nodarbībās tiks realizētas dažādas aktivitātes, kas palīdzēs sekmēt izglītojamo dzīvesprasmes, dos iespēju apgūt ko jaunu un savādākā veidā paskatīties uz ikdienišķām lietām. Pirmās radošās darbnīcas notiks jau 29. janvārī, kur jaunieši mācīsies skaisti un ar izdomu noformēt ēdienu, izgatavot putnu barotavas un dažādus dekorus.