Mācību ekskursija ZAAO poligonā Daibē
02.12.2014

Atsaucoties uz ZAAO piedāvājumu, piektdien, 28.novembrī, vakarskolas 8.un 9.klases skolēni vērtību izglītības stundā devās iepazīties ar atkritumu apsaimniekošanas centru „Daibe" Pārgaujas novadā. Kopā ar iestādes speciālisti- gidi Veģeri padziļinājām zināšanas par dabas sistēmām un procesiem, kā arī noskaidrojām par cilvēka un vides mijiedarbību. Ieguvām interesantu informāciju par „nulles atkritumu konceptu", atkritumu apsaimniekošanas veidiem un mācījāmies zaļi domāt!

Priecēja, ka daži jaunieši pastāstīja, ka mājās jau sen šķirojot atkritumus un patīkami bija dzirdēt argumentētus skolēnu komentārus un atbildes uz jautājumiem, izmantojot ķīmijā un fizikā uzkrātās zināšanas. Īpaši vēlos uzslavēt Kristiānu Magoni no 8.a klases un Kristeru Akselu Gartmani no 9.a klases.

Ekskursijas laikā mūsu jaunieši pierādīja, ka prot pieklājīgi uzvesties un spēj ievērot arī iestādes iekšējās kārtības noteikumus.

PALDIES skolas direktoram Andrejam Gluhovam par transporta nodrošināšanu.

Kopā ar jauniešiem biju es- skolotāja Lolita Eklone