Tikšanās ar skolas absolventi
02.12.2014

Tikšanās ar skolas absolventi....

Otrdienas, 25.novembra pēcpusdienā, vakara klases izglītojamie un skolotāji tikāmies ar mūsu skolas pieaugušo nodaļas absolventi Kristīni Čauni.

Interesantā sarunā uzzinājām ko viņas dzīvē deva mācības vakarskolā un par dzīvi pēc skolas absolvēšanas. Kā pastāstīja Kristīne mācoties vakarskolā vienlaicīgi, bija jārisina un jāpārvar dažādas sarežģītas dzīves problēmas, bet nekas neesot neiespējams, jo vairāk dari, jo vairāk spēj izdarīt. Pēc izlaiduma un atestāta iegūšanas ilgi domājusi ko darīt tālāk un izvēlējusies studēt par matemātikas skolotāju sākumskolas un pamatskolas klasēs. Izglītību ieguvusi paralēli strādājot un mācoties Rīgas PIIVA Cēsu filiālē.

Kristīne jau vairākus gadus strādā Jaunburtnieku pamatskolā un ir ļoti apmierināta ar savas profesijas izvēli. Strādājot skolā, sapratusi, ka pedagoga darbā ir praktiski nepārtraukti jāmācās un jāpilnveidojas, kā arī jāpārzina lietas, kas saista mūsdienu jauno paaudzi. Arī šobrīd viņa ieguvusi papildus izglītību- fizikas skolotājas diplomu.

Arī Kristīnes dēls mūsu skolā ir ieguvis pamatizglītību un ir veiksmīgi sakārtojis savu dzīvi.

Kristīnes dzīvesstāsts kā labās prakses piemērs iedrošināja un iedvesmoja virzīties droši uz savu karjeras mērķi arī šā gada topošās absolventes, kas izteikušas vēlmi kļūt par skolotājām.

Karjeras izglītības konsultante: Lolita Eklone