Pieredzes apmaiņas seminārs 6. februārī
14.02.2014

Semināra tēmas:

• Neklātienes/tālmācības programma kā mūsdienīga mācību darba organizācijas forma
  • Izglītojamo pašpārvalde - pamats jauno līderu sagatavošanai un izaugsmei

Dalībnieki:

Programma

Laiks

Norise

Kafija, ievads, īsa skolas prezentācija

Skolēnu - pašpārvalžu/ līdzpārvalžu aktīvistu prezentācijas.

Katras skolas skolēnu pašpārvaldes sagatavotā apm. 15 minūšu ilgais stāstījums/ prezentācija par pašpārvaldes darbu savā skolā, paveikto, idejām, iecerēm.

Skolotāju pieredzes apmaiņa darbā ar neklātienes klasēm.

Katras skolas sagatavotais 15 min. stāstījums/ prezentācija par skolas pieredzi darbā ar neklātienes/ tālmācības izglītības programmu: pozitīvais, problēmas, mācību sasniegumu  vērtēšana, apmeklējums, klašu piepildījums, darba metodes utt.

Skolēnu diskusija

Skolēni diskutē par sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar skolas dzīvi, iespējām iesaistīties dažādos projektos un pasākumos.

Visu skolu skolēni kopīgi izveido plānu turpmākās sadarbības iespējām skolu jauniešu starpā.

Skolotāju pieredzes apmaiņa mācību priekšmetu ietvaros.

Skolotāji dalās pieredzē mācību priekšmetu/ radniecīgo priekšmetu ietvaros - neformālā gaisotnē pārrunā aktualitātes savā mācību priekšmetā, sagatavo un dalās ar kādu labās prakses piemēru, noskaidro sev interesējošos jautājumus.

Skolēnu veiktā darba prezentācija.

Semināra noslēgums.

Uz satikšanos 29. maijā - Sporta dienā !!!