Latvijai 100

17.novembrī notika Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai veltīts pasākums, kurā domājām par varoņiem, lasījām dažādu karu dalībnieku vēstules ģimenēm, kopā ar mūzikas skolas koklses skolotāju Z.Sniķeri dziedājām spēka dziesmas.  Paldies 9.kl.skolniecei Evijai par filigrāni veidoto aafišu, Nikam par izveidoto instalāciju ugunskura veidā un 9.klasei kopumā par telpas noformēšanu!

11.novembrī pārstāvējām skolu Lāpu gājienā.

7. un 9. novembrī skolotāja V.Sniķere sadarbībā ar vides pulciņa skolēniem izveidoja brīnišķīgu noformējumu skolas vestibilā un 15.kabinetā.

No 1. līdz 3.novembrim 9.klases skolēni sadarbībā ar latviešu valodas un literatūras skolotāju M.Jansoni veidoja skolas noformējumu - izvēlējās latviešu tautasdziesmas par karu, noformēja tās un izvietoja skolas telpās.

3.novembrī vizuālās mākslas skolotāja I.Āboliņa izveidoja skolēnu vizuālās mākslas stundās tapušo darbu izstādi "mana Latvija", kas ir apskatāma skolas vestibilā.

Pasākumu ciklu "Latvijai 100" 2017./2018.mācību gadā atklāja pasākums "Pa  "Valmieras puiku" pēdām", ko 7.septembrī organizēja Valodu MK vadītāja sk. Māra Jansone. Skolēni izstaigāja P.Rozīša romāna varoņu takas, iejutās tēlos, lasīja romāna fragmentus, atbildēja uz viktorīnas jautājumiem.

Vārda dienas:
Patrīcija, Ludis, Ludvigs, Ivonna
© Valmieras Vakara (maiņu) vidusskola, Raiņa iela 11, Valmiera, Lv-4201, dizains un izstrāde - Marts Upenieks